Jste-li začínající agent, který zastupuje více než 5 herců a plánujete-li se tomu opravdu věnovat i v příštích letech, ozvěte se nám.

Jste-li již etablovaný agent, pravděpodobně se známe.

 

Pokud s Vámi cíle asociace souzní, připojte se k nám a společně pracujme na kultivaci našeho oboru.

Proč se propojit?

Asociace je sdružením oborovým, nikoliv odborovým.

Za stěžejní považujeme Etický Kodex agenta, který obsahuje hodnoty, na kterých by naše profese měla stát. Jako asociace u svých členů dbáme na dodržování těchto standardů profesionality a kvality.

Považujeme rovněž za důležité svojí činností vysvětlit odborné veřejnosti, co práce agenta obnáší a zamezit tak negativnímu vnímání pojmu “agent”. Stanovením základních bodů (Kodex), co je a co není činností agenta a jak by se měl agent chovat, byl vytvořen standard, který u nás chyběl. Klienti a obchodní partneři lépe vědí, co mohou a co by měli od zastupujících agentů  očekávat a požadovat.

Aha logo www

Jako herečtí agenti často čelíme stejným problémům a opakujeme zbytečně stejné chyby, které udělal někdo z kolegů před námi.

Proto považujeme nejen za přínosné, ale i nutné sdílet mezi sebou informace a zkušenosti. 

 

Co je ale nejdůležitější je společné jednání a hledání řešení s dalšími oborovými organizacemi jako je APA, ARAS nebo Herecká asociace, a dalšimi institucemi jako je Intergram, jednotlivé televizní stanice atd.